UBYTOVÁNÍ

Vlčihorská chaloupka se nachází v obci Vlčí Hora u Krásné Lípy v kraji Národního parku České Švýcarsko a Lužických hor. Chaloupka s rozlehlou oplocenou zahradou vám poskytne ubytování v soukromí bez spolubydlících a sousedů. Díky útulné atmosféře chaloupky a klidnému životu na venkově doplníte ztracenou energii a proměníte všední dny v nevšední zážitky.

Šípkový pokoj pro romantiky

V chaloupce pro vás máme připraveno 5 pokojů s 10 lůžky, 2 koupelny se sprchou i vanou a vybavenou kuchyň s lednicí a myčkou nádobí. Pro nejlepší odpočinek je k dispozici infrasauna až pro 4 osoby. Naleznete tu i pracovní koutek, oddělené posezení s televizí a hernu pro děti. Kola a jiná sportovní vybavení si můžete odložit do úschovny a prádlo vyperete v prádelně se sušičkou.

Venku můžete chytat sluneční paprsky na slunečné terase, před deštěm se schováte pod zastřešené posezení s plynovým grilem. Na opékání buřtů jsme vám připravili i klasické ohniště. Pro malé děti máme pískoviště s hračkami a všichni jistě ocení bazén s terasou a lehátky. Nejlepší relax však prožijete na lavičce pod třešní s výhledem do krajiny. Naše zahrada vám poskytne zázemí a příjemná místa k odpočinku i k aktivní dovolené.

Bazén s lehátky

V chaloupce se chováme ohleduplně k životnímu prostředí. Tříděný odpad a kompost je samozřejmostí, používáme čistící eko prostředky a podporujeme regionální dodavatele. Vyzkoušejte u nás přírodní kosmetiku Nobilis Tilia, ochutnejte kávu z Caffe Stodola v Rumburku a doporučujeme zavítat pro skvělé pivo do nedalekého pivovaru Falkenštejn. Navíc si vychutnáte svěží vodu z hlubinného vrtu.

Okolí Vlčí Hory láká k výletům všeho druhu v jakémkoliv ročním období. Národní park České Švýcarsko i CHKO Lužické hory nabízí mnoho pěších i cyklistických stezek, běžecké trasy, horolezecké cesty, plno vyhlídek, rozhleden a zřícenin skalních hradů. Pro děti se v oblasti nachází sportovní areály, např. Sportovní areál Českého Švýcarska nebo Sportovní areál Jedlová, přírodní koupaliště, nenáročné turistické trasy a mnoho dalšího. Podívejte se na všechny tipy na výlety v okolí.

Přejít nahoru